Sekání trávy

Robotické sekačky, sekačky na trávu, zahradní traktory, žací stroje s nulovým poloměrem otáčení, ridery. Naše výrobky zvládnou posekat i velké a členité pozemky.

Akumulátorové výrobky

Od našich výrobků získáte spolehlivý výkon, přesnost a účinnost, a navíc s nízkou hlučností a minimálními náklady na údržbu. Síla značky Husquarna v čistější podobě než kdy předtím.

Péče o trávník

Ztratil Váš trávník barvu, či dokonce se v něm usadil mech? Odmechovač vás zbaví nejen mechu, ale i zbytků staré trávy, listí, uhynulých kořínků. Ke kořínkům trávy se opět dostanou kyslík, voda a výživné látky

Půda a terén

Ruční foukače Husqvarna se hodí pro veškeré úklidové práce okolo domu, na komunikacích, na zahradě i v parcích. Naše kultivátory vám pomohou nakypřit vaši zahradu pro dosažení lepšího vzhledu či větší úrody.

Zimní sezóna

Odklízejte sníh pomocí sněhových fréz Husquarna. Robustní konstrukce, výkonný motor a široká kola nebo pásy poskytují sněhovým frézám Husquarna profesionální výkon a vynikající výsledky s minimální námahou.

Čištění

Vysokotlaké čističe a vysavače. S vysokým výkonem, přesností a efektivitou očistí vysokotlaké čističe vaše vozidla, zahradu nebo terasu. Dejte venkovním prostorám čistý a svěží vzhled.

Řezání a prořezávka

Husqvarna nabízí široký sortiment benzínových, elektrických a akumulátorových řetězových pil, které se vyznačují vysokým výkonem, odolností a spolehlivostí. Pro údržbu lesů, parků a zahrad nabízíme lesní křovinořezy a vyvětvovací pily.

Příslušenství a díly

Bezpečnější práce s ochrannými pomůckami a pracovními oděvy. Ujistěte se, že máte k dispozici správné potřebné příslušenství. Naše nástroje, ochranné pomůcky a vybavení splňují ty nejvyšší standardy.