Jako dlouholetý partner Husqvarna, který zároveň každodenně techniku této značky používá, jsme získali bohaté zkušenosti a máme velmi kvalifikovaný tým servisních techniků. Společnost Husqvarna navíc drží vysoký standard v oblasti pravidelných školení, seznamování s novými produkty a odborného technického zázemí. V našem nově otevřeném centru v Ústí nad Labem po domluvě vyřešíme záruční i pozáruční servis vaší techniky značky Husqvarna i v případě, že stroj nebyl zakoupen u nás. S maximálním profesionálním přístupem se vám vždy vynasnažíme vyjít vstříc.

Kromě opravy techniky či přípravy na nadcházející sezónu si u nás můžete koupit již namíchané palivo do dvoutaktních motorů, zn. Aspen, standardní náhradní díly i bohaté příslušenství, díky kterému bude vaše práce bezpečnější, pohodlnější a efektivnější.

Těšíme se na vaši návštěvu prodejny a servisního střediska.Můžete nám psát vaše dotazy či objednávky prostřednictvím kontaktního formuláře či na mail drtinova@diamantem.cz. Naši komunikaci velmi urychlí, pokud nám do zprávy napíšete typ a výrobní číslo vaší techniky Husqvarna.
Navštivte náš e-shop značkové techniky Husquarna zde

Potřebujete stroje Husqvarna pro svoje podnikání ? Chceme, abyste měli přístup ke strojům, které nejvíce vyhovují vašim konkrétním potřebám. Správné vybavení pro danou práci je nezbytné pro zajištění efektivity a produktivity. Promluvte si s prodejcem společnosti Husqvarna o možnostech financování vašeho dalšího nákupu strojů. Můžeme vám nabídnout i nákup prostřednictvím operativního leasingu nebo standardního úvěru.


Připravujeme pro vás mobilní aplikaci ios i android, která usnadní naši vzájemnou komunikaci. Neunikne vám již žádná informace o slevách či akcích. Získáte informace o správné údržbě vaší techniky, nabídneme vám instruktážní videa, praktické rady, návody či pozvánky na předváděcí dny. Budeme vás informovat kolik času vám ještě zbývá do uplynutí záruční doby. Aplikace Vše pro les a zahradu bude dostupná ke stažení od 25.2.2021 na Googe play a App Store, nebo prostřednictvím našeho QR kódu.

Všechny stroje, které od nás zakoupíte budou připravené k provozu včetně náplní, budou vám předvedeny a budete zaškoleni. Se zprovozněním strojů, které vyžadují instalaci na místě (například u robotických sekaček Automower) vám pomůže náš vyškolený technik.
Společnost Husqvarna Česko s.r.o. poskytuje jednorázovou roční záruku na všechny typy robotických sekaček Automower pro případ krádeže na území ČR. Vztahuje se na krádež za provozu na vašem pozemku. Sekačky, které pracují i v době vaší nepřítomnosti jsou proti odcizení chráněny řadou bezpečnostních pojistek. Při nadzvednutí ze země se sekačka automaticky zastaví, je vybavena alarmem a zámkem s možností uvedení do provozu pouze po zadání PIN kódu a dalšími bezpečnostními prvky, které znemožňují opětovné zprovoznění neoprávněnému uživateli.
Značka Husqvarna dbá o vaši bezpečnost a komfort při práci. Proto máme v nabídce široké spektrum doplňků, pomůcek a ochranných prostředků, které nejen maximálně usnadní vaši práci ale významně zvýší i vaši bezpečnost. Patří sem nosné popruhy které optimálně rozloží váhu neseného stroje, pracovní oblečení a obutí se speciálními bezpečnostními výztuhami, pomůcky pro ochranu zraku i sluchu, sady pro bezpečné čištění a údržbu a další. Na komfortní používání je určen prakticky celý sortiment aku výrobků, které jsou tiché a bezúdržbové a ekologické.
Využijte naší nové aplikace s praktickými radami, kompletním sortimentem a servisem. Užitečné informace, praktické tipy, objednávka servisu, kontakty a další.