Řetězové pily

Řetězové pily

Husqvarna nabízí široký sortiment benzínových, elektrických a akumulátorových řetězových pil, které se vyznačují vysokým výkonem, odolností a spolehlivostí. Řetězová pila se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem, ať už se jedná o řezání dříví, prořezávání stromů, nebo vysoce profesionální pilu pro práci v lese.

Přečtěte si více  
Robotické sekačky

Robotické sekačky

Každá zahrada je jedinečná. Robotická sekačka Husqvarna AUTOMOWER® zvládne posekat jakoukoliv zahradu, i velkou a členitou. Seznamte se s hlavními výhodami těchto produktu a získejte více času pro sebe a své přátele.

Přečtěte si více  
Vyvětvovací pily

Vyvětvovací pily

Vyvětvovací pily jsou optimálním nástrojem pro péči o stromy. Pomocí vyvětvovací pily je možné provádět práce v koruně stromu pohodlně ze země, aniž byste museli použít žebřík nebo plošinu. Naše profesionální pily jsou konstruovány pro bezpečnou, pohodlnou a efektivní prácí.

Přečtěte si více  
Foukače

Foukače

Ruční zahradní vysavače/foukače Husqvarna se hodí pro veškeré úklidové práce okolo domu, na komunikacích, na zahradě i v parcích. Poradí si s listím, trávou, slámou, smetím, pilinami a jiným odpadem.

Přečtěte si více  
Nůžky na živý plot

Nůžky na živý plot

S nůžkami Husqvarna na živé ploty jsou ideální pro práci na zahradě, dosáhnete s nimi všude, kam potřebujete. Ať jde o drobný řivý plůtek nebo do nebe čnící mistrovské dílo, s našimi nůžkami vydržíte pracovat hodně dlouho. Nůžky Husqvarna nabízí vysoký výkon, dlouhou výdrž a naprostou spolehlivost

Přečtěte si více  
Vyžínače

Vyžínače

Spolehlivé vyžínače z naší nabídky se vyznačují vysokým výkonem a širokými možnostmi použití. Díky nízké hmotnosti jsou mimořádně flexibilní a dobře se s nimi pracuje. Přestože jsou vybaveny inteligentními funkcemi, jejich ovládání je jednoduché.

Přečtěte si více  
Křovinořezy

Křovinořezy

Křovinořezy Husqvarna jsou konstruovány podle stejných ergonomických standardů jako profesionální křovinořezy, to znamená, že práce s nimi je pohodlná, méně namáhavá a díky vysokému výkonu i rychle hotová. Všechny modely jsou lehké, pevné, dobře vyvážené a vybavené mnoha praktickými funkcemi.

Přečtěte si více  
Vysokotlaké čističe

Vysokotlaké čističe

S vysokým výkonem, přesností a efektivitou očistí vysokotlaké čističe Husqvarna vaše vozidla, zahradu, kamené zídky nebo terasu. Dejte venkovním prostorám, kde se usazují nečistoty a prach, čistý a svěží vzhled.

Přečtěte si více  
Sekačky na trávu

Sekačky na trávu

Dokonale posečený trávník si žádá sekačku na trávu, která se vypořádá s proměnlivou členitostí a příkrými svahy. Z tohoto důvodu nabízíme široké spektrum sekaček na trávu s různými způsoby sekání, které splní všechny Vaše požadavky.

Přečtěte si více  
Zahradní traktory

Zahradní traktory

Spolu zvládnete jakoukoli práci. Díky integrovanému ovladači, který umožňuje snadnou změnu metody sečení, jsou naše zahradní traktory ideálním řešením pro péči o Váš trávník. Nabízí Vám pohodlí i kontrolu a zajišťuje vždy bezpečný provoz.

Přečtěte si více  
Žací stroje s nulovým poloměrem otáčení

Žací stroje s nulovým poloměrem otáčení

Ušetřete si čas sekáním velkých ploch se sekačkami s nulovým poloměrem otáčení. Široké žací ústrojí, vysoká rychlost sečení a schopnost otočit se na vlastní ose zajišťují sekačce Husqvarna dosažení profesionálních výsledků i v případě nutnosti sečení rozsáhlých oblastí.

Přečtěte si více  
Ridery - sekačky se sedící obsluhou

Ridery - sekačky se sedící obsluhou

S ridery Husqvarna dosáhnete i na těžko dostupná místa díky vpředu umístěnému žacímu ústrojí. Kombinace pohodlného ovládání a vysoké efektivity nejen zjednoduší Vaši práci - ale jízdu si i užijete. Ridery Husqvarna jsou vybaveny patentovanou funkcí Bio-Clip®.

Přečtěte si více  

Produktový katalog Husqvarna na rok 2021

Prohlédněte si produktový katalog zahradní a lesní techniky Husqvarna pro rok 2021. Vybrané zboží si můžete objednat, nebo nás kontaktujte a my vám zboží dovezeme.

Sekání trávy

Robotické sekačky, sekačky na trávu, zahradní traktory, žací stroje s nulovým poloměrem otáčení, ridery. Naše výrobky zvládnou posekat i velké a členité pozemky.

Akumulátorové výrobky

Od našich výrobků získáte spolehlivý výkon, přesnost a účinnost, a navíc s nízkou hlučností a minimálními náklady na údržbu. Síla značky Husquarna v čistější podobě než kdy předtím.

Péče o trávník

Ztratil Váš trávník barvu, či dokonce se v něm usadil mech? Odmechovač vás zbaví nejen mechu, ale i zbytků staré trávy, listí, uhynulých kořínků. Ke kořínkům trávy se opět dostanou kyslík, voda a výživné látky

Půda a terén

Ruční foukače Husqvarna se hodí pro veškeré úklidové práce okolo domu, na komunikacích, na zahradě i v parcích. Naše kultivátory vám pomohou nakypřit vaši zahradu pro dosažení lepšího vzhledu či větší úrody.

Zimní sezóna

Odklízejte sníh pomocí sněhových fréz Husquarna. Robustní konstrukce, výkonný motor a široká kola nebo pásy poskytují sněhovým frézám Husquarna profesionální výkon a vynikající výsledky s minimální námahou.

Čištění

Vysokotlaké čističe a vysavače. S vysokým výkonem, přesností a efektivitou očistí vysokotlaké čističe vaše vozidla, zahradu nebo terasu. Dejte venkovním prostorám čistý a svěží vzhled.

Řezání a prořezávka

Husqvarna nabízí široký sortiment benzínových, elektrických a akumulátorových řetězových pil, které se vyznačují vysokým výkonem, odolností a spolehlivostí. Pro údržbu lesů, parků a zahrad nabízíme lesní křovinořezy a vyvětvovací pily.

Příslušenství a díly

Bezpečnější práce s ochrannými pomůckami a pracovními oděvy. Ujistěte se, že máte k dispozici správné potřebné příslušenství. Naše nástroje, ochranné pomůcky a vybavení splňují ty nejvyšší standardy.

Pro poptávku produktů Husqvarna vyplňte níže uvedený formulář. Bez vyplnění políček oznacených hvězdičkou nebude možné formulář odeslat.
*
*
*
Stroje a nářadí pro stavebnictví, diamantové kotouče, jádrové vrtání a další imageStroje a nářadí pro stavebnictví, diamantové kotouče, jádrové vrtání a další imageStroje a nářadí pro stavebnictví, diamantové kotouče, jádrové vrtání a další image
Pro přehled o strojích a nářadí pro stavebnictví navštivte naše stránky diamantem.cz