Vyžínače

Výkonné a univerzální vyžínače trávy Husqvarna

Spolehlivé vyžínače z naší nabídky se vyznačují vysokým výkonem a širokými možnostmi použití. Díky nízké hmotnosti jsou mimořádně flexibilní a dobře se s nimi pracuje. Přestože jsou vybaveny inteligentními funkcemi, je jejich ovládání jednoduché. Nemusíte si také dělat starosti, zda nebudou rušit sousedy. Vyžínače trávy Husqvarna jsou navrženy tak, aby byly co nejméně hlučné – ideální řešení do obytné čtvrti. 

Výkonné a univerzální vyžínače trávy Husqvarna

Systém Smart Start®, dokonale chytré startování        

Většina našich benzinových vyžínačů je vybavena inteligentními funkcemi, jako jsou automatické vracení vypínače STOP do pohotovostní polohy a Smart Start®, které usnadňují startování. Motor a startovací zařízení byly navrženy tak, aby motor startoval rychle a s minimální námahou. Díky tomu bude váš vyžínač připraven k použití vždy, když budete připraveni vy.

Když je ticho nad zlato        

Pokud je pro vás důležitý tichý provoz, pak je pro vás dobrou volbou akumulátorový vyžínač. Naše tiché a lehké akumulátorové vyžínače si poradí i s hrubou trávou. Mají skvělou ergonomii, jsou skvěle vyvážené, s vysokým výkonem a jednoduchým ovládáním. K akumulátorovým vyžínačům nabízíme Li-ion baterie o různých kapacitách, které jim zajišťují špičkový výkon po dlouhou dobu. Naší kvalitní nabíječkou je navíc plně nabijete za 35 až 50 minut. Když budete mít k dispozici baterie dvě, můžete pracovat nepřetržitě celý den. 

Univerzální stroj s řadou příslušenství        

Každá zahrada je jiná, a vyžaduje proto i jinou údržbu. Váš vyžínač si můžete doplnit příslušenstvím, podle toho, co vaše zahrada právě potřebuje. S univerzálním vyžínačem od společnosti Husqvarna se o ni můžete starat téměř po celý rok.               


 AKUMULÁTOROVÉ VYŽÍNAČE A KŘOVINOŘEZY


HmotnostPříslušenství
Husqvarna 110iL Aku vyžínač3,3 kgX
Husqvarna 110iL Aku vyžínač kit3,3 kgB70 + C80
Husqvarna 520iLX2,85 kgT25B 
Husqvarna 520iRX
2,8 kg
T25B, Grass 255-3, Balance 35
Husqvarna 535IRX
4,9 kg
T35, Multi 300-2, Scarlett 200-22, Balance 55
Husqvarna 535iRXT
4,9 kg
E35B, Multi 300-3, Balance XB
Husqvarna 535iFR Lesní křovinořez
4,5 kg
Strunová hlava, travní nůž, pilový kotoučBENZINOVÝ VYŽÍNAČ


HmotnostObjem
VýkonPříslušenství
Husqvarna 122 C4,4 kg21,7 cm3
0,8 / 0,6 kW
Strunová hlava T25
s ochranným krytem