Robotické sekačky

Robotické sekačky pro každou zahradu

Se sekačkami Husqvarna Automower® získáte spoustu volného času navíc. Místo sečení trávníku můžete trávit čas s rodinou a přáteli a provozovat příjemnější aktivity. A po celou dobu bude vaše robotická sekačka udržovat trávník v dokonalém stavu. Tiše a bez námahy, v dešti i na slunci. Každá zahrada je jedinečná. Mnoho různých modelů v široké řadě sekaček Automower® však pokryje vše od menších městských zahrad po náročné terény o ploše až 5000 m2. Zajištění kompletní péče o údržbu složitých trávníků se vzdálenějšími oblastmi a úzkými prostory je charakteristickým znakem sekaček Husqvarna Automower®. 


Robotické sekačky Husqvarna


POSEKÁ VŠECHNY ČÁSTI ZAHRADY

Naváděcí vodič zajišťuje, že sekačka Automower® dojede do vzdálených pracovních oblastí. Pomáhá také najít nejkratší cestu zpět do nabíjecí stanice, čímž šetří energii a zabraňuje vzniku viditelných stop. 

Chytřejší volba než kdy dřív

Všechny funkce sekaček Automower® byly pečlivě navrženy tak, aby byly co nejinteligentnější a co nejvíce uživatelsky přívětivé. Sekačky Automower®, věrné tradicím společnosti Husqvarna, využívají nejnovější technologie a současně nabízejí vynikající spolehlivost švédské techniky. Asistovaná GPS navigace a vestavěné senzory pomáhají přizpůsobit provoz sekačky v závislosti na faktorech, jako je růst trávy, počasí a komplikovanost oblastí sečení. Bez ohledu na to, jak členitou  máte zahradu, bude mít celý váš trávník vždy zdravý a udržovaný vzhled. 

ASISTOVANÁ GPS NAVIGACE

Zabudovaný GPS systém vytváří mapu zahrady včetně míst, kde jsou nainstalovány ohraničující a naváděcí kabely. Sekačka Husqvarna Automower ® si pak zapamatuje, po kterých částech zahrady prošla, a podle toho si přizpůsobí vzor sečení. Tímto se zajistí optimální sekání trávníku a vynikající výsledek sečení. 

Navrženo pro bezpečnost

Všechny modely sekaček Automower® nabízejí vysokou úroveň bezpečnosti. Ta začíná u odolné konstrukce, jejímiž nezbytnými součástmi jsou pryžový nárazník, spolehlivá kuličková ložiska a bezakmulátorový motor. Při práci sekačky Automower® automaticky detekují objekty v dráze sečení, aby nedošlo k poškození nárazem. Břity nejsou pevně přimontované, ale otočné – a při kontaktu s jakýmkoli předmětem se okamžitě sklopí k žacímu kotouči. Automaticky se také odhalí jakákoli nevyváženost žacího systému (způsobená nesprávně nasazenými břity). Světová jednička v robotickém sečení od roku 1995

Již od uvedení první sekačky Automower® před 25 lety je společnost Husqvarna známá jako světová jednička v oblasti robotického sečení. Jsme hrdí na to, že jsme zahájili robotickou revoluci – a dokud budou existovat trávníky, o které bude třeba pečovat, postaráme se o to, aby nikdy neskončila. Dnes lze robotickou sekačku od společnosti Husqvarna najít na více než 1,5 milionu zahrad po celém světě. Sekačky Automower® byly v externích testech a průzkumech opakovaně vyhodnocovány jako ty nejvýkonnější produkty na trhu. 


Žádný hluk, žádné výfukové plyny, žádné starosti

Sekačka Automower® bude dobře vycházet s vaší zahradou i se sousedy. Sekačka udržuje trávník v dobrém stavu s využitím minimálního množství energie, nevyžaduje benzín ani olej a neprodukuje žádné výfukové plyny. Sekačky Automower® mají také nejnižší vnímanou hladinu hluku na trhu. Sečení ostrými břity zlepšuje přirozený růst a kvalitu trávy. Odřezky se vrací na zem jako hnojivo, takže čím déle bude sekačka pracovat, tím zdravější trávník bude. Jednoduše řečeno se jedná o přirozený způsob sečení trávníku – dnes i zítra. 


ROBOTICKÉ SEKAČKY AUTOMOWER®


Doporučená pracovní plochaMaximální sklonVýkon
za hodinu
Husqvarna Automower® 105
600 m2až 25 %43 m²/h
Husqvarna Automower® 305
600 m2
až 40 %
55 m²/h
Husqvarna Automower® 310 Mark II
1 000 m2
až 40 %
60 m²/h
Husqvarna Automower® 315 Mark II
1 500 m2
až 40 %
65 m²/h
Husqvarna Automower® 405X
600 m2
až 40 %
63 m²/h
Husqvarna Automower® 415X
1 500 m2
až 40 %
63 m²/h
Husqvarna Automower® 420
2 200 m2
až 45 %
92 m²/h
Husqvarna Automower® 430X
3 200 m2
až 45 %
133 m²/h
Husqvarna Automower® 440
4 000 m2
až 45%
167 m²/h
Husqvarna Automower® 435X AWD 
3 500 m2
až 70 %
146 m²/h