Foukače

Rychlý úklid s foukači Husqvarna

Všechny naše foukače, ruční či zádové, jsou ideálními pomocníky při úklidu vaší zahrady a jiných pozemků. Jsou snadno ovladatelné, ergonomické a udělají za vás vše, co budete potřebovat - vyčistí chodníky, odstraní listí, posekanou trávu nebo nečistoty ze země, příjezdových cest nebo okapů. Kromě benzinových foukačů listí nabízíme také akumulátorové foukače, u kterých oceníte profesionální výkon a nízkou hladinu hluku. 

Rychlý úklid s foukači Husqvarna


Výkon benzinového stroje dosahovaný díky inovativní baterii

Může být foukač napájený baterií opravdu tak účinný jako výkonný stroj s benzínovým pohonem? Stručná odpověď je ano. Naše akumulátorové foukače jsou poháněny inovativní bateriovou technologií. Jsou dokonale vyvážené, mají okamžitý start, možnost nastavení otáček (tempomat) a také režim maximálního výkonu. Akumulátorové foukače se vyznačují nejen vysokým výkonem, ale také nízkou hladinu hluku a prvotřídní ergonomií. Zcela jistě také oceníte jejich všestranné využití. Lze je používat pro práce venku i uvnitř, například při čištění kůlen a přístřešků. 


Ergonomické a pohodlné používání

Svou práci můžete udělat, aniž byste se cítili unavení a bolelo vás celé tělo. Všechny naše foukače jsou ergonomicky tvarované a šetří tak vaše záda i ruce. Důmyslně řešená rukojeť minimalizuje únavné vibrace a u zádového foukače ji lze naklánět. Foukač 580 BTS je vybaven pryžovými vložkami zajišťujícími stabilní a pohodlný úchop. S nosnými popruhy omezujícími zátěž se zádový foukač Husqvarna pohodlně a snadno používá. A nemějte obavy z rušení sousedů – naše foukače napájené baterií jsou zkonstruovány jako velmi tiché. 


Lepší volba pro životní prostředí

Všem nám záleží na životním prostředí. Přijímáním rozumných rozhodnutí můžeme spolu snížit náš negativní vliv na životní prostředí. Motor X-Torq® snižuje škodlivé emise výfukových plynů našich benzínových foukačů až o 75 % a zvyšuje efektivitu využití paliva až o 20 % v porovnání  s předchozími modely bez technologie X-TORQ. 


AKUMULÁTOROVÉ FOUKAČE


Foukací výkon
(rychlost vzduchu)
Hmotnost
(bez akumulátoru)
Husqvarna 120iB 
(bez akumulátoru a nabíječky)
46 m/s2,4 kg
Husqvarna 120iB 
(s akumulátorem a nabíječkou)
46 m/s2,4 kg


FOUKAČE


ObjemVýkonHmotnost
Husqvarna 125 BVx28 cm30,8 kW4,4 kg
Husqvarna 525 BX25,4 cm30,85 kW4,3 kg
Husqvarna 350 Bt zádový50,2 cm31,6 kW10,2 kg


VYSAVAČE


VýkonObjem nádoby
Husqvarna WDC 220
1 000 W20 l
Husqvarna WDC 325L
1 200 W25 l