Žací stroje s nulovým poloměrem otáčení


Široké žací ústrojí, vysoká rychlost sečení a schopnost otočit se na vlastní ose zajišťují sekačce Husqvarna s nulovým poloměrem otáčení dosažení profesionálních výsledků i v případě nutnosti sečení rozsáhlých oblastí – rychle, efektivně a snadno. 

Žací stroje s nulovým poloměrem otáčení Husqvarna

Otočí se na místě a nic za sebou nenechá        

Systém zatáčení s nulovým poloměrem otáčení v podstatě zajišťuje otáčení na místě. Hydraulický pohon jednotlivých kol zajišťuje sekačce s nulovým poloměrem otáčení precizní manévrovací schopnosti a umožňuje jí otáčet se kolem vlastní osy, aniž by za sebou nechávala stopy poloměru otáčení nebo neposečené plochy.  Díky platformě izolované od vibrací nabízí sekačka Husqvarna s nulovým poloměrem otáčení také příjemnou jízdu. Ruce, tělo a nohy odděluje od rámu gumová izolace – díky tomu je obsluha vždy ergonomická a méně náročná. Robustní systém zdvihu žacího ústrojí ovládaný pedálem umožňuje obsluhu stroje.

Žací stroje s nulovým poloměrem otáčení Husqvarna


Silné a univerzální – k vašim službám        

Náročná práce znamená zvýšenou zátěž stroje. Jelikož jsou sekačky s nulovým poloměrem otáčení navrhovány spolu s komerčními modely, zajišťuje jejich provedení s rámem z velkých ocelových trubek a výkonným motorem mimořádnou odolnost. Otevřená konstrukce také usnadňuje jednodušší servis a snižuje tempo hromadění nečistot. Díky tomu všemu vydrží sekačka dlouhá léta. Sekačky s nulovým poloměrem otáčení od společnosti Husqvarna mají nízké těžiště, které zajišťuje trakci a stabilitu i na náročném, nerovném povrchu. Velká, široká zadní kola méně stlačují povrch trávníku (tráva je tedy méně uježděná) a umožnují přístup i do nejobtížnějších oblastí. Účinný chladicí systém umožňuje používat sekačku při optimální teplotě po dlouhou dobu – a to i za nejteplejších dní.  


VELKÉ SEKAČKY S NULOVÝM POLOMĚREM OTÁČENÍ


Cena s DPHŠířka sekáníVýška sekáníHmotnost
Husqvarna Z242F
132 999 Kč
107 cm
38–102 mm
263 kg
Husqvarna Z448
189 999 Kč
122 cm
38–114 mm
335 kg
Husqvarna Z454X
249 999 Kč
137 cm
25–127 mm
400 kg
Husqvarna Z560X
359 999 Kč
152 cm
25–127 mm
630 kg