Zahradní traktory

Řízení máte pevně v rukou        

Jelikož je zahradní traktor Husqvarna obsluhován pomocí pedálů, můžete ovládat volant oběma rukama. Nabízí vám tak pohodlí i kontrolu a zajišťuje vždy bezpečný provoz. A nezáleží na tom, o jaký typ trávníku se staráte. Díky možnosti volby ze tří různým systémů sečení (sběr, mulčování (BioClip) nebo výhoz) můžete dosáhnout dobrých výsledků bez ohledu na typ trávníku. Keře a stromy také nepředstavují problém. Díky unikátní technologii řízení můžete jednoduše sekat okolo překážek jakéhokoli typu. Výsledkem je méně neposečených ploch, účinné sečení a plná manévrovatelnost.

Zahradní traktory Husqvarna

Snadná údržba a kvalitnější trávník        

Udržovat zahradní traktor Husqvarna v dobrém stavu je jednoduché. Žací nože lze rychle odmontovat a vyměnit bez použití nářadí. To znamená rychlý a bezpečný servis nože - a díky ostrým nožům bude trávník zdravější. Vyztužené práškově lakované žací ústrojí poskytuje traktoru zvýšenou životnost a odolnost proti korozi. Stručně řečeno, bude vám sloužit dlouho. 

Zahradní traktory Husqvarna

Počasí vás nezaskočí         

Se zahradním traktorem Husqvarna budete připraveni na příští sezónu. Široká škála příslušenství z něho dělá všestranný nástroj užitečný po celý rok. Je možné jej vybavit různými přívěsnými vozíky, sněhovými radlicemi, kartáči a dalším příslušenstvím.          


 TRAKTORY SE STŘEDOVÝM VÝHOZEM


Motor
Šířka sekání / nože
Husqvarna TC 138
Husqvarna 452 cm³,
10,9 kW, 1-válec
97 cm / 2
Husqvarna TC 238T
B&S Intek 656 cm³,
11,1 kW, 2-válec
97 cm / 2
Husqvarna TC 242T
B&S Intek 656 cm³,
11,1 kW, 2-válec
108 cm / 2
Husqvarna TC 242TX
Kawasaki FR series 726 cm³,
16,0 kW, 2-válec
108 cm / 2