Vysokotlaké čističe

Naše vysokotlaké čističe nabízejí kvalitu a intuitivní ovládání, které očekáváte od společnosti Husqvarna. Každý model je optimalizován pro maximální čistící výkon a je navržen pro pohodlí uživatele. Chytré otočné funkce, rychlospojky, odolná kovová čerpadla, kola s vysokou trakcí a velkorysé délky hadic jsou některé z mnoha funkcí, které vám pomohou dosáhnout dokonalého výsledku.

Vysokotlaké čističe Husqvarna

Síla vody v kombinaci s přesností a efektivitou        

Naše vysokotlaké čističe nabízejí kvalitu a intuitivní ovládání, které očekáváte od strojů značky Husqvarna. Vaše auto, zahradní nábytek, zdi, ozdobné kamenné zídky či terasa mohou díky vysokotlakému čističi Husqvarna získat nový,  svěží vzhled. Stejně jako venkovní prostory po odstranění prachu a nečistot. Práci vám usnadní naše nabídka příslušenství.

Vysokotlaké čističe Husqvarna


Kompletní vybavení        

Všechny vysokotlaké čističe značky Husqvarna byly vyrobeny pro maximální čistící výkon a vysokou životnost. Byly pečlivě navrženy pro pohodlí uživatelů, doplněny dlouhými hadicemi, rychlospojkami a otočnými funkcemi, které zabraňují zamotání hadice. 


Získejte maximum z vodní energie        

S použitím příslušenství rozšíříte možnosti využití vašeho vysokotlakého čističe značky Husqvarna a zvýšíte jeho výkon.


Udržujme všechno čisté - i svědomí        

Přírodní čisticí kapalina má nečekanou sílu - takovou, jakou najdete u nových vysokotlakých čističů značky Husqvarna. Účinnost čištění tlakovou vodou v kombinaci s přední světovou technologií a technikou je mimořádná. Vzhledem k tomu, že v mnoha oblastech je omezen přístup k vodě, je třeba vodou šetřit. Vysokotlaké čističe značky Husqvarna používají k čištění asi o 80 % méně vody v porovnání s běžnou hadicí.

Vysokotlaké čističe Husqvarna


CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI            

Chcete se více dozvědět o našem výrobku? Seznamte se s  jeho konstrukčními prvky a vlastnostmi.

Dvě otočné spojky a rychlospojka   

Postřiková trubice má dvě otočné spojky a rychlospojky pro hadici, trysky a příslušenství pro maximálně efektivní práci a komfort.

Příslušenství vždy po ruce 

Všechna dodávaná příslušenství mohou být na stroji úhledně uložena pro snadný přístup a efektivnější práci.

Méně námahy s rukojetí Low Force

V této ergonomicky navržené rukojeti je aktivace spouštěče dokonale přizpůsobena vašim prstům. To znamená méně námahy a větší pohodlí pro vaši ruku, zejména při delším používání.

Napájecí šňůra s rychloupínáním 

Díky pohodlnému ukládání napájecího kabelu s rychloupínáním a uvolňováním, které zabraňuje zamotání, neztrácíte čas odvíjením kabelu.


VYSOKOTLAKÉ ČISTIČE


Max. tlakPrůtok
Husqvarna PW 235R135 barů520 l/h
Husqvarna PW 350150 barů500 l/h
Husqvarna PW 490190 barů650 l/h