Komerční ridery

Komerční ridery Husqvarna jsou vybaveny vpředu zavěšeným žacím ústrojím. To vám zajistí skvělý přehled o pracovní ploše a umožní sekat trávu přesně tam, kde to potřebujete, a to i pod stromy, keři nebo parkovými lavičkami. 

Komerční ridery Husqvarna

Z kopce do kopce        

S komerčním riderem Husqvarna vás bude těšit sečení ve stráni. Nízko položené těžiště stroje v kombinaci s vysoce výkonným systémem AWD zajišťuje vynikající stabilitu na svazích a na nerovných plochách.

Perfektně připraven na každou sezónu        

Komerční rider Husqvarna je navržen pro dlouhodobý a bezproblémový provoz. V kombinaci s širokou nabídkou příslušenství vám bude tento stroj všestranně užitečný po celý rok. Například unikátní a vysoce výkonné žací ústrojí Combi, které je vylisováno z jednoho kusu ocelového plechu, umožňuje efektivní mulčování a zadní výhoz posečené trávy s mimořádnými výsledky.

Jednoduchá údržba, pohodlná práce         

Komerční ridery Husqvarma jsou vybaveny mnoha ergonomickými a údržbu usnadňujícími prvky. Například, žací ústrojí lze snadno zvednout do servisní polohy pro snadné čištění a údržbu. Všechna místa, vyžadující servis či údržbu, jsou snadno dostupná. Praktická je rovněž vyklápěcí kapota.

Komerční ridery Husqvarna

Charakteristické vlastnosti

Chcete se více dozvědět o našem výrobku? Seznamte se s  jeho konstrukčními prvky a vlastnostmi.         

Terénní dostupnost při sekání

Vepředu zavěšené žací ústrojí s nízkým profilem poskytuje vynikající dostupnost pod ploty, keře, lavičky, atp.

Jízdní výkon na svazích 

Nízké těžiště stroje v kombinaci s vysoce výkonným AWD systémem poskytuje výtečnou stabilitu na svahu a na nerovných plochách. 

Snadný přístup k servisním místům 

Sklopná kapota a snadno přístupná obslužná místa usnadňují servis a údržbu.

Pohon všech kol 

Pohon všech kol zajišťuje výbornou trakci na nerovném, vlhkém a kluzkém terénu a na svazích. Funkce AWD automaticky koriguje záběr na všechna čtyři kola s ohledem na situaci a stav povrchu.