Kultivátory


Vzkvétající výsledky s kultivátory Husqvarna        

Ať už potřebujete zkultivovat trávník nebo připravit záhon na setí, společnost Husqvarna má přesně takový kultivátor, jaký potřebujete. Naše nabídka zahrnuje dva různé typy kypřičů – s hroty vzadu nebo vpředu. Modely s hroty vzadu jsou vhodné na ztvrdlou půdu a trávníky. Modely s hroty vpředu jsou vhodné na drobnější krajinářské úpravy, například na přípravu květinových nebo jiných záhonů.

Vzkvétající výsledky s kultivátory Husqvarna

Snadné spouštění i manipulace        

Protože je kultivátor vybaven motorem s rozvodem OHV a snadným startováním, můžete ho používat, kdykoli chcete. Velice snadno se i ovládá, řídí, převáží a skladuje. Pohodlná rukojeť a intuitivně rozmístěné ovládací prvky usnadňují práci i v té nejtvrdší hlíně. Velká hnací kola mají dobrý záběr na jakémkoli povrchu.

Vzkvétající výsledky s kultivátory Husqvarna


Jednoduché ovládání za každého počasí        

S našimi kultivátory můžete pracovat bezpečně, pohodlně a plynule. Protizávaží více zatěžuje kola, čímž zvyšuje stabilitu. Ochranný kryt hrotů zajistí, že nečistoty z rotujících hrotů budou odlétávat směrem od vás.

Díly, které vydrží drsné zacházení        

Všechny kultivátory Husqvarna jsou navrženy tak, aby zvládly i náročný provoz. Motory i převodovky vydrží v zápřahu dlouhé roky.

Vzkvétající výsledky s kultivátory Husqvarna

CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI 

Chcete se více dozvědět o našem výrobku? Seznamte se s  jeho konstrukčními prvky a vlastnostmi.

Protiběžné hroty 

 Hroty se otáčejí proti směru pohybu hodinových ručiček, čímž je půda velmi dobře narušená. Jsou schopné narušit těžkou půdu do větší hloubky nebo připravit půdu pro založení záhonu.


KULTIVÁTORYCena s DPHObjemŠířka záběruHmotnost
Husqvarna TF 22515 999 Kč
179 cm3
60 cm
46 kg
Husqvarna TF 335
19 999 Kč
208 cm3
80 cm
58 kg
Husqvarna TR 348
32 999 Kč
208 cm3
48 cm73 kg