Nová generace řetězových pil

VYŠŠÍ ŘEZNÁ RYCHLOST

Nová generace Mark II modelu 550 XP® přináší sílu a výkon, které předčí vaše očekávání. Ve srovnání s nejbližším konkurentem má model 550 XP® Mark II vyšší* řezný výkon. To se projevuje ve skutečně vynikajícím nárůstu celkové účinnosti. Zkrátka: pořežete toho více za kratší dobu.

ZVÝŠENÁ ODOLNOST

Pily Mark II o objemu 50 ccm jsou zkonstruovány tak, aby vydržely jakékoliv podmínky. Nová konstrukce vzduchového filtru vyvinutá pro profesionální využití, výrazně vylepšená technologie Air Injection™ a nová verze jednotky AutoTune™ zajišťují spolehlivý provoz.

VYJÍMEČNÁ OVLADATELNOST 

Ve společnosti Husqvarna máme v krvi tvorbu designu orientovaného na uživatele. Nové modely 545 Mark II a 550 XP® Mark II se vyznačují mimořádnou ergonomií, skvělou vyvážeností a nízkými gyroskopickými silami. Díky tomu dosahují nejlepší možné ovladatelnosti a manévrovatelnosti. 

*Testy provedla společnost Husqvarna v roce 2018 v kontrolovaném prostředí s nově rozbalenou pilou Husqvarna 550 XP® Mark II v porovnání s nově rozbalenou pilou Stihl MS 261 C-M. Více informací najdete ZDE 

Husqvarna 550 XP® Mark II

Inspirováno budoucností se základem v minulosti  

Nové modely Husqvarna 550 XP®Mark II a 545 Mark II jsou pily přesně pro vás. Lepší v každém ohledu. To znamená vynikající řezný výkon se zrychlením a točivým momentem, se kterými uděláte svou práci v každém prostředí. Dále jsme zlepšili pohodlí, ovládání a manévrovatelnost. Vše jsme zabalili do spolehlivého a odolného stroje se snadným startováním, který vydrží pracovat, jak dlouho jen bude potřeba. Pila je optimalizována pro kácení, odvětvování nebo řezání a během práce se s ní plně sžijete  a budete moci uplatnit své znalosti a zkušenosti. Výkon pro profesionální práce v lese, na míru vám a vašim potřebám. Nová cesta k dokonalému řezu, pro novou generaci řetězových pil.


Nové modely Husqvarna 550 XP®Mark II a 545 Mark II

Stojíme za vámi. Dvouletá záruka od společnosti Husqvarna

Zakoupením řetězové pily Husqvarna získáte sílu, výkon a kvalitu. Díky dlouholetým zkušenostem, znalostem a důvěře ve výkon našich výrobků můžeme poskytovat prodlouženou dvouletou záruku i pro profesionální zákazníky. Během dvouleté záruční doby vám společnost Husqvarna bezplatně opraví nebo vymění jakýkoliv výrobek nebo části výrobku zakoupeného po 1. lednu 2019, které se při běžném používání a údržbě prokáží jako vadné z důvodu vady materiálu nebo výrobní vady. Uvedení nových pil 550 XP® Mark II a 545 Mark II slavíme prodloužením záruční doby v rámci našich standardních záručních podmínek pro VŠECHNY profesionální benzínové řetězové pily.


Husqvarna - 60 let zkušeností a odborných znalostí v oblasti řezání

60 let zkušeností a odborných znalostí v oblasti řezání        

Ve společnosti Husqvarna se vyznáme v řetězových pilách. Ještě aby ne. Koneckonců do světa posíláme jedny z nejlepších strojů už od roku 1959. Takže samozřejmě víme, na jaké překážky při jejich používání můžete narazit. Naše chytrá řešení a inovace, jako jsou technologie Air Injection™, software AutoTune™ pro sledování výkonu nebo technologie motoru X-Torq®, pomáhají zvýšit výkon řetězové pily, optimalizovat výstupní výkon a dokonce snížit spotřebu paliva v našich strojích. Neustále se snažíme posouvat dopředu, přicházet s novinkami a zlepšovat tak naše výrobky.
Abyste vy byli lepší.