Vytvořme spolu tiché město

TICHÝ CHOD

JEDEN UNIVERZÁLNÍ AKUMULÁTOR

BEZ VÝFUKOVÝCH ZPLODIN

Nízká hlučnost je zárukou pohodlného pracovního prostředí a minimálního rušení okolí.

Univerzální akumulátor je vhodný pro různé typy strojů, takže jej můžete mezi jednotlivými stroji vyměňovat.Stejný výkon jako u benzínových strojů. Ovšem bez škodlivých emisí a spotřeby paliva.
Vytvořme spolu tiché město


Vybírejte produkty s označením Tiché město


Robotické sekačky Automower®

Nezáleží na tom, zda je váš trávník malý nebo velký, jednoduchý nebo členitý, na rovině nebo ve svahu – Automower® jej bez námahy a zcela sám udrží ve fantastickém stavu. 

Akumulátorové řetězové pily

Akumulátorové řetězové pily Husqvarna vám poskytnou tolik energie, kolik potřebujete, ale bez hluku a kouře.

Akumulátorové pily na tyči

Naše akumulátorové vyvětvovací pily na tyči Husqvarna pro profesionální sadaře a arboristy přinášejí vyjímečnou flexibilitu a skvělý výkon v porovnání s ekvivalentními benzínovými stroji.

Akumulátorové nůžky na živý plot

Naše lehké a tiché akumulátorové nůžky na živý plot lze snadno a pohodlně používat při svislém i vodorovném stříhání.

Akumulátorové foukače

Akumulátorové foukače listí Husqvarna mají extrémně nízkou hmotnost a dobře vyvážený design. 

Akumulátorové sekačky na trávu

Naše lehké, tiché sekačky na trávu se snadno používají a poskytují potřebný výkon pro efektivní sečení bez námahy.


Buďte ohleduplní k sobě i ostatním.

Nadměrný hluk je téma, které se týká nás všech. Jednou z cest, jak snížit nadbytečný hluk třeba při práci na zahradě, je pořízení akumulátorové techniky, která významným způsobem eliminuje hluk. Se zahradní technikou s označením “Tiché město” se do práce můžete pustit kdykoliv, aniž byste obtěžovali své okolí.

Záleží nám na vás.

Husqvarna se věnuje inovativnímu vývoji zahradní techniky od svého založení, posledních 25 let se soustředí především na výrobu tzv. nízkohlukových akumulátorových strojů, které eliminují nadměrný hluk a jejich používání je při zachování prvotřídní technologické kvality šetrné pro jejich uživatele i okolí.     

Vytvořme spolu tiché město


VYTVOŘME SPOLU TICHÉ MĚSTO,

ve kterém se nebudeme navzájem rušit nepříjemným hlukem.

Hladina hluku našich akumulátorových strojů je až o 13 dB (A) nižší než u tradičních benzínových strojů, což oceníte vy i vaši sousedé. 

VYTVOŘME SPOLU TICHÉ MĚSTO

Ovlivnit vlastní hlukovou stopu může každý z nás. Jednou z cest, jak snížit nadbytečný hluk třeba při práci na zahradě, je pořízení akumulátorové techniky, která významným způsobem eliminuje hluk. Právě například rámus z používání sekačky na trávu dokáže relax na zahradě znepříjemnit a patří také k nejčastějším příčinám sousedských konfliktů. Se zahradní technikou s označením “Tiché město” se do práce můžete pustit kdykoliv, aniž byste obtěžovali své okolí.