Výkon benzínových strojů s výhodami akumulátorového pohonu

Tichý chod

Nízká hlučnost je zárukou pohodlného pracovního prostředí a minimálního rušení okolí. 

Snadná obsluha a údržba

Akumulátorové stroje Husqvarna se ovládají pomocí intuitivní klávesnice. Vynikají nízkou hmotností, uživatelskou přívětivostí a minimálními nároky na údržbu. 

Vysoký výkon

Naše bezkomutátorové elektrické motory zajišťují vysoký konzistentní točivý moment při nízkých otáčkách, dostatečný pro většinu náročných úkonů. 

Jeden univerzální akumulátor

Univerzální akumulátor je vhodný pro různé typy strojů, takže jej můžete mezi jednotlivými stroji vyměňovat. 


Výkonné a snadno ovladatelné - pro všechny práce na zahradě a kolem domu

Řadu akumulátorových výrobků Husqvarna tvoří široký sortiment výrobků pro různé práce na zahradě. Všechny mají intuitivní klávesnice, díky nimž se s nimi snadno manipuluje. Při používání našich akumulátorových strojů oceníte nejen extrémně nízkou úroveň vibrací, nepřítomnost přímých emisí a minimální potřebu údržby, ale také pohodlnou práci s téměř tichými motory. Hladina hluku je až o 13 dB (A) nižší než u benzínových strojů.

             

Kompatibilní akumulátorový systém Husqvarna

Naše stroje poháněné akumulátory jsou navrženy tak, aby umožňovaly použití stejné baterie* v celém sortimentu akumulátorové řady, díky čemu se jedná o jeden z nejflexibilnějších a nejúčinnějších akumulátorových systémů na trhu. Naše baterie jsou konstruovány tak, aby odolaly při použití v náročných podmínkách a pracovaly po dlouhou dobu, rychle se nabíjejí a ještě rychleji se vyměňují a  umožňují tak nepřetržité používání strojů. Díky široké nabídce - od lehkých baterií pro méně náročné úkoly až po zádovou, vhodnou pro celodenní práci - můžeme nabídnout řešení na míru, které vám bude dokonale vyhovovat.

Vyberte si z naší nabídky a užívejte si výkon baterií, navržených společností Husqvarna.. *Naše akumulátorové řetězové pily vždy vyžadují použití baterií BLi20/BLi200.

             

Digitální řešení, díky kterým můžete mít vše pod kontrolou        

Vaším dalším zahradnickým nástrojem se může stát Husqvarna Connect. Tato mobilní aplikace v kombinaci s našimi akumulátorovými výrobky vybavenými příslušným modulem vám poskytne okamžitý přístup ke všemu, co vám dovolí váš stroj využívat inteligentněji. Od digitálních příruček a návodů po provozní statistiku, stav nabíjení, zprávy o činnosti stroje a mnoho dalšího. Domácí automatizace si razí cestu ven na zahradu. Umožní vám například ovládat sekačku Automower® podle osobního nastavení systému, ťuknutím na display mobilu nebo pomocí hlasového ovládání. 

             

Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, máme pro vás řešení        

Náš sortiment akumulátorových výrobků zahrnuje stroje od malých, jednoduše ovládaných strojů pro soukromé použití až po náročné, ale pohodlné profesionální vybavení. Abychom vám pomohli vybrat ten správný akumulátorový výrobek, roztřídili jsme všechny naše výrobky podle frekvence použití a na jakou práci se nejlépe hodí.

PŘÍLEŽITOSTNÉ POUŽITÍ  výrobky 100i/200i 

ýrobky pro příležitostné použití a nenáročnou údržbu okolí domu a zahrady, díky kterým snadno a rychle zvládnete vše potřebné. Jsou  uživatelsky přívětivé, navržené pro jednoduchou manipulaci a zároveň mají dostatečnou účinnost nebo výkon. Pro maximální pohodlí při práci doporučujeme používat akumulátorové výrobky společnosti Husqvarna.

ČASTÉ POUŽITÍ  výrobky 300i 

ýrobky pro časté použití a náročné práce ve větších zahradách nebo oblastech, např. pro sečení větších zahrad nebo prořezávání hrubých větví, které jsou vybaveny technickými řešeními a funkcemi zaměřenými na zjednodušení vaší práce, při nichž oceníte akumulátorový výkon a práci bez přímých emisí.


PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ   výrobky 500i 

Síla a výkon pro profesionální a každodenní použití na plný úvazek. Nejvýkonnější akumulátorové výrobky Husqvarna byly vyvinuty s ohledem na dlouhé a náročné pracovní dny. Jsou vysoce odolné a robustní, aby vydržely těžké profesionální použití a poskytují výkon, který odpovídá - a dokonce překračuje - jejich benzinové ekvivalenty. 


Kompletní řada akumulátorových strojů Husqvarna

Akumulátorové řetězové pily

Řezání dřeva bez výfukových emisí, tiše a s vysokým výkonem. K dispozici modely pro domácí použití, profesionální práce a arboristiku. 

Akumulátorové vyvětvovací pily

Lehké a výkonné prořezávací pily s teleskopickou násadou pro maximální dosah. 

Akumulátorové foukače

Tiché a výkonné stroje pro účinné uklízení listí, odpadu a dalších nečistot. 

Akumulátorové plotostřihy

Dlouhé nože plotostřihu s vysokou rychlostí řezání jsou zárukou dobře odvedené práce. 

Akumulátorové sekačky

Tiché akumulátorové sekačky s ruční obsluhou jsou vhodné pro středně velké trávníky. 

Akumulátorové křovinořezy a vyžínače

Výkonné, lehké a dobře vyvážené stroje. K dispozici modely pro domácí i profesionální použití. 


Co přináší akumulátorové stroje?

Jsou ekonomické

Zaplatí se rychleji než si myslíte. A jakmile si je jednou pořídíte, tak vám budou šetřit peníze při každém dobíjení. 

Bez výfukových zplodin

Stejný výkon jako u benzínových strojů. Ovšem bez škodlivých emisí a spotřeby paliva. 

Použití za každého počasí

Stroje řady 300 – 500 jsou určeny k použití za každého počasí.